Готуєтесь до весілля? Boroda Cinema підготували для вас поради.


- Все, що продумане заздалегідь не принесе труднощів у найнеочікуваніший момент.

Спробуйте розпланувати день: хронологію всіх подій від ранку і до завершення свята. Оператори Boroda Cinema радять занести туди «момент» спізнень (хтось, десь, кудись та спізниться).


- Весільний день триває 15 годин.

Подумайте про пріоритети, - якщо витратити багато часу на метушню, або традиції, то прогулянка не пройде, а пролетить. Якщо цінуєте свій спокій та прагнете вдалих світлин від фотографів і весільного фільму рівня "Hollywood" від оператора, - більше часу на прогулянку.

- Колачі, чесання, поклони, посипання, благословляння...

Саме традиції, що такі важливі для наших бабусь, забирають багато часу та сил в наречених. Boroda Cinema пропонують не відміняти, а просто скоротити, або перенести на інший день.- Ранок в готелі. Чому?

Якщо наречені живуть у віддалених місцях, зручніше зняти номер в готелі і зекономити свій дорогоцінний час.

Якщо хочете отримати гарні світлини та відео з вашого весілля, а в домашніх умовах естетики не надто багато. Команда Boroda Cinema зауважує, що не обов’язково обирати апартаменти «Люкс», чистої кімнати із великими вікнами буде достатньо.

Якщо у вашому домі багато мешканців і всім їм час від часу щось від вас треба. Спокій наречених в день їхнього весілля цінніший.
- Вечірня церемонія (якщо у вас така є).

Вечір – це гарно, вечір – це магія на тлі чаруючої темряви. Але! Декоратори готують дуже гарні декорації, висвічують їх вогниками та свічками, утім наречених на їх фоні не видно. Узгодьте забезпечення світла і для наречених щоби їхні лиця були не менш чарівними, ніж ніч та яскравий декор на її тлі.

- Емоції важливіші за усе вищесказане.О так! День вашого весілля – це не час соромитись та ніяковіти. Будьте розкутими, ловіть кайф, спіймайте дитину в собі та не відпускайте (вже ніколи).

Посмішка – ваш найкращий макіяж. Запам’ятайте: наречені, наче головні актори на сцені, їхні емоції, настрій, хвилювання, зніяковіння, невпевненість, лють… видно усім – гостям, ведучим, а тим паче нам, - фотографам та операторам, ми ж бо ваші папараці.

Просмотров: 52Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все