Топ-5 країн для Love storyLove story - історія кохання: перша зустріч, перший поцілунок, ніжність в дотиках, вогники в поглядах... Такі миті не хочеться забувати, вони мають жити в пам'яті завжди. Фотосесія чи відеозйомка, або й два в одному, - це того варте!

Чому їхати за кордон? - спитаєте ви! Тут також вбиваєте кількох зайців одним пострілом - романтична красива подорож, нові незабутні враження та неймовірно красиві кадри! Чернівці, Чернівецька область, ще Львів та часто Хотин... Що ж тут красиво, але ці місця знають вже сотні пар, повірте Boroda Cinema на слово!

Наші фотографи та оператори відвідали вже чимало країн світу і пропонують вам свій топ-5 - щоб і не надто дорого, але й напрочуд красиво.


Італія - одна з найпопулярніших країн для подорожей українців. Утім не подумайте, що то банально! Італія це безліч красивих місць - величезні міста із вражаючою архітектурою та присмаком історичної величі в повітрі; маленькі затишні містечка, чи навіть села із типовими крамничками, верандами та терасами, що заманюють неповторним кавовим ароматом.


Чехія (Прага) - ідеальна країна для тих, хто досі вірить у дива й казки. Доглянуті набережні, затишні площі, суворі костели та нічні провулки зі старовинними ліхтарями. Якщо ви тут були, то неодмінно повернетеся щоби зафіксувати своє кохання, якщо ж ні, то там ви закохаєтеся один в одного заново.


Румунія - така близька до України, утім має багато відмінного і унікального. Середньовічні замки, готичні храми, чарівні містечка і все це серед дивовижних ландшафтів. Чого лишень вартує Транфашагарське шосе, яке в'ється, наче стрічка довгі кілометри. Boroda Cinema вже не раз там бували, але й досі в захваті.


Австрія (Відень) - одне з найпопулярніших туристичних місць в Європі. Вдень старовинні аристократичні вулиці здаються трохи суворими, але кохання двох у цьому місці розчиняється, як акварелі на аркуші. А от нічні прогулянки подарують незабутні враження казки і неймовірні кадри в придачу.


Португалія - ще одна можливість зробити зйомку love story незабутньою. Там є все! Стародавні міста, архітектурні дивовижі (замки, монастирі, церкви, фортеці), недоторкана природа (скелі, пляжі, водойми). Кожне місто в цій країні має власну унікальність та шарм. Boroda Cinema вже бачить кадри із глибокими, усвідомленими почуттями на фоні історичних споруд, та романтичні, легкі відносини в "Благословенній бухті".

Просмотров: 56Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все